Grote gerenoveerde villa in residentiële villa-wijk nabij het Koningsbos aan de rand van het Zoute.
Ref. TK603
Deze gerenoveerde villa situeert zich in een doodlopende straat, binnen een residentiële villawijk, op de rand van het Zoute nabij het Koningsbos van Knokke.
Na voltooiing van de renovatie zal de villa haar bewoners verwennen met:
00: royale inkomhal met trap naar verdieping, ingemaakte vestiarekasten en toegang tot het gastentoilet. Via dubbele deur toegang tot de leef- en eetruimte voorzien van een knusse zithoek, afzonderlijke eetkamer en een cosy corner of bureel. Semi-open keuken, volledig ingericht en voorzien van kwalitatieve inbouwtoestellen. Vanuit de leefruimte en eetkamer toegang tot het overdekt terras. Ruime en praktische berging / wasruimte met zij-toegang tot de villa. Inpandige garage. Zongerichte tuin met zwembad.
01: nachthal met vaste trap naar 02. Afzonderlijk nachttoilet. Bergkasten. Versie 1: 4 slaapkamers/4 badkamers: 4 grote – dubbel bed - slaapkamers met ingebouwde maatwerkkasten en elk vergezeld van een eigen bad- of douchekamer. 3 Badkamers met eigen toilet. De Master bedroom geniet de grootste badkamer en een extra dressingruimte.
Versie 2: 5 slaapkamers/5 badkamers: 5 slaapkamers, telkens voor dubbel bed en maatwerk kasten. Elke slaapkamer vergezeld van een eigen bad- of douchekamer, waarvan 3 met eigen toilet.
02: nachthal met afzonderlijk nachttoilet. Ingemaakte kasten. 2 Slaapkamers met maatwerkkasten en één slaapkamer met op maat gemaakte bureel/maquillagetafel. 1 Badkamer met inloopdouche en lavabo.
Vrijblijvende informatie en bezoek via 050 760 760 - info@knokkehomes.be
Uitzonderlijk dakappartement met panoramisch zeezicht in Duinbergen
Ref. TK767
Ontdek dit zeldzaam juweeltje met een ongeëvenaard uitzicht in Duinbergen! Dit unieke dakappartement biedt niet alleen een prachtige locatie aan het Albertstrand, maar ook een spectaculair uitzicht dat uw hart zal veroveren. Met een panoramisch zicht over de Noordzee en het uitgestrekte strand, is dit echt een kans die slechts zelden op de markt komt. Laat u betoveren door de lichtrijke woonkamer, waar u dagelijks kunt genieten van het schouwspel van de golven vanaf uw eigen zonnig terras. De keuken, compleet met hoogwaardige toestellen, biedt niet alleen een ruimte om te koken, maar ook een podium om te genieten van het adembenemende uitzicht terwijl u dineert. Men beschikt er over twee volwaardige slaapkamers, elk met op maat gemaakte kasten, waarvan de master bedroom met een eigen douchekamer, dressing en achterterras, en de gastenkamer met een privé douche en wastafel. Er is een fietsberging en een kelder beschikbaar en garages zijn mogelijk in de buurt. Mis deze unieke kans niet op éénn van de meest gewilde locaties aan de Belgische kust. Bel vandaag nog voor een exclusieve bezichtiging op 050/760760.
Centraal gelegen garagebox op de Kustlaan
Ref. TK853
Centraal gelegen, gesloten garagebox met kantelpoort in de residentie Long Beach Afmetingen: 2,26m x 5,47m Maximale hoogte: 1,95m
Deze website maakt gebruik van functionele en statistische cookies, gebaseerd op anonieme gegevens. We respecteren jouw privacy. Meer informatie vind je in de alg. voorwaarden en het privacybeleid.
Close
Deze website maakt gebruik van functionele en statistische cookies, gebaseerd op anonieme gegevens. We respecteren jouw privacy. Meer informatie vind je in de alg. voorwaarden en het privacybeleid.