Deze ruime woning is met zijn centrale ligging een ideale woning voor een groter gezin of voor mensen die een hobby/werkruimte nodig hebben! Gelegen nabij de supermarkten, nabij school, op enkele meters van de Lippenslaan, nabij het sportcomplex, ... Op benedenverdieping is er een inkomhal met gastentoilet aanwezig, een ruime garage, berging voor wasmachine en een saunagedeelte met douche voorzien. De eerste verdieping bevat het woon-leefgedeelte; de open keuken en de woonkamer met aansluitend terras. Op de tweede verdieping zijn er 3 ruime slaapkamers aanwezig en een badkamer met ligbad en tweede toilet. Tot slot is er nog een zolderkamer aanwezig met zonneterras.
Akropolis
Ref. Akropolis
Residentie Akropolis. Zoutelaan Knokke.
Deze "total refurbishment" houdt o.a. in dat de gevelbekleding wordt verwijderd en voorzien wordt van nieuwe gevelbekledingen (natuursteen vooraan); de appartementen worden compleet vernieuwd inclusief alle technieken, nieuwe lift, nieuwe trapzalen, aanpassingen conform brandveiligheidsnormen, nieuw binnen- en buitenschrijnwerk en bovenop verdieping 03 worden er 2 compleet nieuwe grote duplex dakappartementen gebouwd met grote dakterrassen. Aanvullend wordt een nieuwbouw fietsenberging voorzien en worden er inpandige parkings en bergplaatsen voorzien.
Alles onder de garanties van de Wet Breyne. Planinzage en alle info via de kantoren Knokke Homes Zeedijk 420 & Zeedijk 673 - 050 760 760 - info@knokkehomes.be
Deze website maakt gebruik van functionele en statistische cookies, gebaseerd op anonieme gegevens. We respecteren jouw privacy. Meer informatie vind je in de alg. voorwaarden en het privacybeleid.
Close
Deze website maakt gebruik van functionele en statistische cookies, gebaseerd op anonieme gegevens. We respecteren jouw privacy. Meer informatie vind je in de alg. voorwaarden en het privacybeleid.