Mijn selectie 3

Vastgoed opgeslagen in uw favorieten
WIS ALLES

Ruim en prachtig gerenoveerd appartement met zicht op het Zegemeer

Ref. TK577
Lac Residence, Lispannenlaan 33: Prachtig gerenoveerd hoekappartement heel rustig gelegen te Knokke, genietend van een open zicht op het Zegemeer. Inkomhal met vestiaire en gastentoilet. Lichtrijke woonkamer met gashaard en aansluitend eetkamer. Volledig geïnstalleerde open keuken. 3 volwaardige slaapkamers met ingemaakte kasten en elke hun privatieve bad/douchekamer. Mogelijkheid tot aankoop van een garagebox in de residentie.(Epc Label B) Info en bezoek via de 050 760 760

Zeer goed gelegen appartement aan de RBSC zeilclub in Duinbergen

Ref. TK904
Zeer goed gelegen appartement met een fantastisch uitzicht aan de zeilclub RBSC op de zeedijk in Duinbergen. Aangename woonkamer met eethoek uitgevend op het terras met prachtig zicht op zee, keuken. Inkomhal met toilet en vestiaire, 2 volwaardige slaapkamers met achterterras en een badkamer. Kelder en fietsenberging op niveau -1. Mogelijkheid om een  garage in de buurt te kopen.
Bezoek en informatie op 050/760 760

Ruim nieuwbouwappartement in het centraal gedeelte van de Zoutelaan.

Ref. AKRO - A102 - TK871
Residentie Akropolis. Nieuwbouw 2025. Ruim (ca. 110 m2) appartement op de 1ste verdieping. Indeling: inkom met grote vestairekast en afzonderlijk gastentoilet. Mooie en brede leefruimte met grote vensters uitgevend op de Zoutelaan. Moderne, open en praktische keuken met veel bergruimte en werkbladen - kookeiland mogelijk. (Ontwerp volgens keuze koper). Afzonderlijke berging met aansluiting WM/DK en stockageruimte. Nachthall. 3 volwaardige slaapkamers (verschillende mogelijkheden qua indeling) en 2 bad- en/of douchekamers waarvan 1 en-suite (met extra closet) met de master bedroom. Achteraan, aansluitend aan 2 slaapkamers toegang tot ca. 10 m2 groot zuidgericht terras. Op de begane grond is een grote gemeenschappelijke fietsenberging - 2 fietsen per appartement.

Keuze koper:  (a) polyvalente planmogelijkheden: er zijn verschillende plannen ter beschikking die de indeling van de appartementen mogelijk maakt in functie van de wens van de koper. (b) Materialen & budgetten: de koper kiest aan de hand van de lastenboeken de materialen en uitvoeringen volgens zijn of haar keuze bij de aangeduide leverancier(s). Afhankelijk van de bouwfase zijn wijzigingen bespreekbaar.

Afspraak bespreking mogelijkheden: neem vrijblijvend contact met één van onze kantoren via 050 760 760 of info@knokkehomes.be.

Graag meer informatie

© Immo Knokke Homes - Algemene voorwaarden en privacybeleid - site by projectweb.be
Top

OOPS!

Zend dit vastgoed:

naar uzelf, een vriend(in), familie, ...