Ruim en prachtig gerenoveerd appartement met zicht op het Zegemeer
Ref. TK577
Lac Residence, Lispannenlaan 33: Prachtig gerenoveerd hoekappartement heel rustig gelegen te Knokke, genietend van een open zicht op het Zegemeer. Inkomhal met vestiaire en gastentoilet. Lichtrijke woonkamer met gashaard en aansluitend eetkamer. Volledig geïnstalleerde open keuken. 3 volwaardige slaapkamers met ingemaakte kasten en elke hun privatieve bad/douchekamer. Mogelijkheid tot aankoop van een garagebox in de residentie.(Epc Label B) Info en bezoek via de 050 760 760
Zeer goed gelegen appartement aan de RBSC zeilclub in Duinbergen
Ref. TK904
Zeer goed gelegen appartement met een fantastisch uitzicht aan de zeilclub RBSC op de zeedijk in Duinbergen. Aangename woonkamer met eethoek uitgevend op het terras met prachtig zicht op zee, keuken. Inkomhal met toilet en vestiaire, 2 volwaardige slaapkamers met achterterras en een badkamer. Kelder en fietsenberging op niveau -1. Mogelijkheid om een garage in de buurt te kopen. Bezoek en informatie op 050/760 760
Deze website maakt gebruik van functionele en statistische cookies, gebaseerd op anonieme gegevens. We respecteren jouw privacy. Meer informatie vind je in de alg. voorwaarden en het privacybeleid.
Close
Deze website maakt gebruik van functionele en statistische cookies, gebaseerd op anonieme gegevens. We respecteren jouw privacy. Meer informatie vind je in de alg. voorwaarden en het privacybeleid.